Jak stáhnout video z Youtube do počítače?

Existuje mnoho způsobů jak si stáhnout video/audio z Youtube přehravače. Pokud máte naistalovaný VLC player v počítači,tak to můžete zkusit hned teď. Ve VLC přehrávači si můžete spustit video z youtube a zároveň i stáhnout do počítače. Krátký návod:

Najděte si na youtube video, které chcete stáhnout. Zkopírujte URL adresu videa. Ve VLC přejděte do menu "Media" následně "Open Network Stream". Vložte youtube odkaz do řádku a zmáčkněte "Play". V menu pod odkazme "Tools" najeďte na "Codec Information". V nově otevřeném okně najdete ve spodní části adresu odkazu, tu celou zkopírujte a vložte do prolížeče a potvrďte. Otevře se vám přehrávané video a spustí se. Zde můžete klasicky uložit stránku prohlížeče nebo zvolit pravé tlačítko myši a potvrdit volbu "Uložit jako". Video se začne stahovat do vašeho počítače.

Pokud chcete nahrát jen určitou část videa a nechcete stahvat celý soubor, tak si video spustíte dle předešlého návodu v youtube a v určené části stiskněte "Record" a video se začne nahrávat.

Jak stáhnout video z Youtube do počítače?